Yüksek Teknolojik Yangın Söndürme Sistemleri

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de ev ve iş yerlerinde olası yangınlara karşı teknolojinin en son özellikleri ile desteklenen yangın söndürme sistemleri tercih ediliyor.

Ev ve iş yerlerinde olası muhtemel yangınlara karşı geçmişe göre çok daha hızlı ve güvenilir önlemler alınabiliyor. Özellikle teknolojinin geldiği nokta ile birlikte yeni nesil yangın söndürme sistemleri hem yangına otomatik olarak anında müdahale ederken fiziki anlamda da kullanıldığı yerlere herhangi bir zarar vermiyor. Firmamız bünyesinde sizlere sunduğumuz teknolojik ve bilimsel temelli yangın söndürme sistemleri arasında  Fm200 gazlı yangın söndürme sistemleri ile birlikte kullanım kolaylığı, etkinliği, insan sağlığına hiçbir olumsuz etkisinin olmaması ve kullanıldığı alanlara fiziki zararının olmaması ile yoğun bir ilgi görüyor.
null
Davlumbaz İçi Yangın Söndürme Sistemleri

Yiyecek İçecek sektöründe büyük boyutlarda davlumbaz kullanımı yasal sorunluluk ile birlikte yüzde yüze yakın oluyor. Firmamız ülkemizde ki yasal mevzuatlara tam uyumlu, güvenilir ve yangınlara otomatik müdahale kabiliyeti olan davlumbaz içi yangın söndürme sistemleri ile sizlere en iyisini sunuyoruz.   Firmamız tarafından yangın söndürme sistemleri arasında devrim niteliğinde özelliklere sahip Novec1230 gazlı yangın söndürme sistemleri tamamen orijinal bir şekilde sizlerin hizmetine sunuluyor. Tüm bu sistemlerin teknik servis ve kurulum hizmetleri de firmamız bünyesinde profesyonel bir şekilde gerçekleştiriliyor.

www.fenixyangin.com

Kategoriler: Genel