Sürü Yönetimi

Sürü yönetim sistemi üreticilere büyük bir kolaylık sunuyor. İşletmemizdeki hayvanları daha kolay yönetmek isterseniz en uygun yazılımlarımıza göz atabilirsiniz.

Sürü yönetimi sistemi hem Android hem iOS cihazlarında kolayca çalışabiliyor. Sürü yönetim yazılımları ile tüm verileri kayıt altına alabilirsiniz. Yazılım üzerinden hayvan ve işletmenizin genel durum bilgilerine anlık olarak erişebilirsiniz. Sürü yönetim sistemlerinde tüm veriler otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Ücretsiz sürü yönetimi ile hayvanlarınızı farklı kategorilere ayırabilirsiniz. Cep telefonunuza terminal üzerinden tüm işlemleri zahmetsiz bilgisayara aktarabilirsiniz Ücretsiz sürü yönetimi sistem hakkında tüm detaylara erişebilmenizi sağlıyor. Artık tek tuşla tüm işlemleri halledebilirsiniz.

Süt ya da besi hayvancılığı yapan bir işletme en doğru randımanı alabilmek için teknolojiden destek alması gerekir. Sistem üzerinden maliyet ve gelirlerinizi takip edebilir, dönemsel raporlarınızı inceleyebilirsiniz.

Sürü Yönetimi Mobil

Sürü yönetim sistemi uygun fiyatlı bilişim desteklerinden bir tanesidir. Sürü yönetim sistemi maliyetleriniz oldukça düşürülüyor. Hiçbir ödeme yapmadan ücretsiz bir şekilde destek alabilirsiniz. Sürü yönetimi mobil hizmetleri tek tuşla sizleri bekliyor. Günün her saati bizlerden 7/24 teknik servis desteği alabilirsiniz.

Kategoriler: Genel