Toptan Koltuk Satın Al

Günümüzde koltuk modelleri bir çok alanda tercih edilir. Firmamız farklı kullanım alanlarına özel koltuk modellerini üretiyor ve sizlere sunuyor.
Stadyum koltuğu stadlarda maçların sağlıklı bir şekilde izlenmesini sağlar. Diğer standart koltukların aksine geniş model yelpazesi sunan Aldekon stadyum koltuğu çeşitleri montaj konusunda da beklentilere cevap veriyor. Duvara ya da zemine monte edilen bu ürünler dakikalar içinde sabitlenir.
İstediğiniz renk, model ve mimari dekorasyona uygun stadyum koltuklarını satın alabilirsiniz. Stadyum koltukları konusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt verebiliriz. Üretimde bulunan stadyum koltukları kalite standartlarına uygun şekilde yapılıyor. Ortopedik yapısı ve ergonomik özelliği sayesinde stadyum koltukları sizlerin kullanımına sunuluyor.

Amfi Sırası Üretimi

Eğitim kurumlarında öğrencilerin kendini rahat hissetmesi için doğru sıraların kullanılması gerekir. Sınıf içerisinde tüm detaylar dikkate alınarak amfi sıraları yerleştirilir. Öğrenciler sınıfta kendini rahat hissederse çok daha iyi eğitim alabilir. Amfi sırası seçimi sınıfın yapısına ve öğrenci ihtiyaçlarına göre seçilmelidir. Amfi sırası seçimi yapmadan önce mimari proje ekibimizden destek alabilirsiniz. Amfi sırası üretiminde ergonomik ve kaliteli olmasına dikkat ederek titiz ve hassas bir şekilde hareket ediyoruz.

Vip Konferans Koltuğu Tasarımları

Konferans koltukları genel olarak konuşma salonu ve sinema salonu gibi alanlarda kullanılır. Salon yüksekliği baz alınarak yapılan koltuklar zemine sabitlenir. Yüksek kaliteye sahip konferans koltuğu modellerimizi internet adresimizden inceleyerek satın alabilirsiniz. Konferans koltuğu modellerini isteğinize göre hazırlayabiliriz. Koltuklarımızın dayanıklılığı ve konforu pek çok kişinin beklentilerini karşılıyor.

Aylık Koltuk Üretim Kapasitemiz 50.000 Adettir.

Kategoriler: Genel