Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı transfer işlemleri zaman kaybınızı azaltacak çözümlerle verilen hizmetleri kapsamaktadır. Lüks ve konforu ayağınıza getiren Vipistan’a her zaman başvurabilirsiniz.

Sabiha gökçen havalimanı transfer  taleplerinizde rezervasyonunu yapan müşterilerimizi en kısa sürede randevu saatiyle karşılamaktayız.  Uçaktan iner inmez özel tasarım lüks araçlarımız devreye girmektedir. Transferinizi yapacak karşılama görevlisi arkadaşımızla iletişime geçerek hedef nokta sağlanabilecektir.

Vip Araçlar Şehirlerarası Transfer

Vip araçlar şehirlerarası transfer ile uçaktan indiğiniz anda hizmetinizdedir. Hızlı bir şekilde rota belirlenerek yol bulma endişeleriniz kalmadan devam edersiniz. Güler yüzlü hizmetlerimiz sayesinde transfer işlemleri keyif içerisinde devam edecektir. Kendinizi yol ardından dinlenirken yeni alanda bulabilirsiniz. Özenle dizayn edilmiş VIP aracımız sizi ekstra konforlu hissettirecektir.

Tarihi Güzellikleri İzleyerek Seyahat

Son model Mercedes Vito araçlarımızda televizyon, internet, klima ve buzdolabı ayrıcalıkları bulunmaktadır. İsteyen müşterilerimiz rehberlik ve özel güvenlik gibi hizmetler alabilmektedir.

Sabiha gökçen havaalını transfer  hizmetlerimizde Anadolu ve Avrupa yakası güzelliklerini seyahatlerde bulabilirsiniz.  16 kişiye kadar araç limiti olmakla beraber özenli sürücülerimiz bakımlı araçlarla hizmetlerini sürdürmektedir.

www.vipistan.com

Kategoriler: Genel