Sakarya Diş Hastanesi, uzman ekibi ve son teknoloji cihazları ile sizlere hizmet vermektedir. Çok kısa bir süre içinde güven kazanan Sakarya’nın önde gelen sağlık ve estetik firmalarının en önünde gelmektedir.

Bire bir ve konsiyerj sağlık hizmeti konseptini sunmak ve hastaların kendilerini güvende ve rahat hissedebilecekleri bir ortam yaratmak kliniğin önceliğidir.

Hizmetlerimiz

Temel İmplantlar: İmplant tedavisine başlamadan önce hasta genel bir muayeneden geçirilir. Gerekirse, çene kemiğinin durumunu ve implantın yerleştirileceği yerdeki kemik yoğunluğunu değerlendirmek için çenenin panoramik veya tomografik röntgeni çekilir.

Kaplama: Diş kaplama, dişlerin ön yüzeyine uygulanan ince kaplamalar aracılığıyla estetik düzeltmeler yapmak ve dişlerin görünümünü iyileştirmek için kullanılan bir diş tedavi yöntemidir. Diş kaplamaları, doğal diş yapısını korurken renk, şekil ve boyut problemlerini giderir.

Estetik Diş: Kozmetik Diş Hekimliği, diş estetiğinde renk, konum, şekil, boyut, hizalama ve genel gülümseme görünümünde iyileştirmeye odaklanır. Bu nedenle terim Estetik Diş Hekimliği olarak da adlandırılır.

Protezler: Daha kaliteli bir gülümse için yapılan protez dişlerdir.

Ortodontoloji: Diş, çene ve yüz bozukluklarının teşhis ve tedavisine odaklanan diş hekimliğinin bilimsel bir bölümüdür; maloklüzyon ortodontist tarafından tedavi edilir. Ortodonti, diş, çene ve yüz bozukluklarının oluşumunu önlemeye ve oluşmuşsa tedavi etmeye yöneliktir.

Porselen Diş Kaplama: Diş kaplamaları genellikle kozmetik diş hekimliği çözümü olarak ve arzu ettiğiniz görünümü elde etmenize yardımcı olmak için kullanılır. Kaplamalar, dişlerinde yontma, dişler arasında boşluk veya şekilsiz dişlere sahip olanlar için çok popüler bir seçimdir.

Diş kaplamaları, dişlere daha estetik şekilli bir görünüm vermek için dişlere yapışan 3-7 mm’lik kaplamalardır. Sakarya Diş Kliniği, gülüş tasarımı veya gülüş makyajı için kaplamaların kullanımında 10 yıldan fazla deneyime sahiptir.

Misyonumuz

Misyonumuz, ağız ve diş sağlığı konusunda toplumu bilinçlendirmek ve her hastaya özel tasarlanmış teşhis ve tedavi yöntemleri ile etik, güvenilir ve verimli hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; yenilikçi, teknolojik ve akademik tedavi anlayışı ile hastalara sunulan ağız ve diş sağlığı hizmetlerinin kalitesini artırmak ve uluslararası standartlarda faaliyet gösteren bir sağlık kuruluşu olmak.

Etiketler: diş hekimi sakarya, diş hastanesi sakarya, sakarya diş kliniği, diş çekimi sakarya, diş dolgusu sakarya, sakarya en iyi diş hekimi, sakarya implant, sakarya zirkonyum, sakarya porselen diş, sakarya ortodonti

 

 

Kategoriler: Genel