Kıbrıs Tüp Bebek

Deneyimli ekibimizle beraber hastanemizde binlerce mutlu aileyi çocuk sahibi yapmaya devam ediyoruz.

Kıbrıs tüp bebek sisteminde başarı odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Tüp bebek desteğinin yanında hamilelik öncesi genetik ve psikolojik danışmanlık hizmetlerimizde yer almaktadır. Tüp Bebek uygulamalarında embriyo üzerinde genetik inceleme yapıyor ve tanı koyuyoruz. Riskli gebelikler konusunda da deneyim sahibiyiz. Sağlık araştırma merkezleri ile işbirliği yaparak tıbbın sunduğu tüm yenilikleri sizlerle buluşturuyoruz.

Yumurta Donasyonu

Yumurta donasyonu bağış yöntemiyle elde edilen yumurta hücrelerinin, spermlerle döllendirilmesi durumudur. Bu uygulama gebe kalamayan kadınların, gebe kalmasını sağlayabilecek yöntemlerden biridir. Kadının gebe kalması için, yumurta hücresinin döllenmesi gerekir. Yumurta rezervi tükenmiş olan kadınlarda bile kullanılabilir.

Cinsiyet Seçimi

Cinsiyet seçimi, hamilelik öncesinde bebeğin cinsiyetini belirlemek için kullanılır. Kıbrıs üzerinde cinsiyet seçimi tedavisi yasal olarak merkezimizde uygulanır. Cinsiyet seçimi, sadece MicroSort yöntemi üzerinden gerçekleştirilir. Bu yöntem tüp bebek uygulamasına ek destek sunar. Uygulanan tedaviye göre ücretlendirme değişiklik gösterebilir. Cinsiyet seçiminde hastaların kendi yumurta ve sperm hücreleri kullanıldığı zaman başarı şansı artacaktır.

www.kibristupbebekmerkezleri.com

Kategoriler: Genel