Kehribar tesbih

En sık tercih edilen aksesuarlardan biri olan tesbihler yepyeni tasarımlarıyla erkeklerin gözdesi olmaya devam ediyor.

Kehribar tesbih tasarımlarıyla göz dolduruyor. Karakter özelliklerinizi en iyi şekilde yansıtan ve eşsiz ışıltısıyla baş döndüren kehribar tesbih modellerinden çok memnun kalacaksınız. Stresli bir günün ardından huzuru yakalamak isterseniz bu ürünleri satın alabilirsiniz. Sitemizde yer alan kehribar modelleri ile benzersiz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Yaşanmışlık ve tarih kokan tesbihmodellerimizi hemen inceleyebilirsiniz.

Kehribar tesbih modelleri tarz sahibi insanların en çok tercih ettiği aksesuarlardan bir tanesidir. Sağlıklı olması nedeniyle sıklıkla kullanılan Tesbih modelleri farklı renklerde sizleri bekliyor.

Hediye tesbih Modelleri

Farklı renklerle ve desenlerle hazırlanan bu modeller el emeği tasarlanıyor. Hayatına renk katmak isteyenler tesbih modellerini kullanabiliyor. Zevkinize göre bir çok tesbih tasarımı yer alıyor. Kişisel zevkinizi tatmin edecek tasarımlarımızı hemen inceleyebilirsiniz. Şimdi kehribar tespih hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Zorlu ve uzun bir süreçten geçen tespihlerimizden çok memnun kalacaksınız.

Çam ağcının reçinesinin fosilleşmesi sonucunda ortaya çıkan kehribarlar bir çok aksesuarda kullanılıyor. Özellikle tesbih modellerinde sıklıkla tercih ediliyor. Kehribar diğer taşlarla hazılanan hediye tesbih modellerini hemen satın alabilirsiniz.

Kategoriler: Genel