İstanbul Süs Tavuğu Satışı

Süs tavuğu satışlarımız Türkiye’nin dört bir yanında hız kesmeden devam ediyor. Kaliteli ürün, satış sonrası destek hizmetimizle beklentilere cevap veriyoruz.

İstanbul süs tavuklarını sitemizde bulabilirsiniz. Yıllardır süs tavuğu satışı gerçekleştiriyoruz. Süs tavuğu yetiştirme işlemlerinde tamamen profesyonel şekilde hareket ediyoruz. Sağlıklı civciv üretimi için gerekli tüm koşuları barındırıyoruz. Sahip olduğumuz çiftlik alt yapımız ile süs tavuklarını müşterilerimize sağlıklı ve bakımlı olarak ulaştırabiliyoruz. Süs tavuğu üzerine ticaretlerde her zaman dürüst ve güvenilir şekilde hareket ediyoruz.

Brahma Tavuğu

Brahma tavuğu, Malay ve Cochin ırklarından bir araya gelir. Asya kökenli tavuklardan bir tanesidir. Yapılan çalışmalar sonucunda açık ve koyu renkli türü elde edilmiştir. Brahma tavukları göze çarpan yapısıyla bilinir. Sakin yapısı ile bilinen bu tavuklar Asya ırkı özelliğine sahiptir. Brahma tavukları iklim şartlarına son derece uyumludur. Brahma civcivlerinin bakım beslenme ve gelişim konularında da uzman olan firmamız satış sonrasında da sizlere gerekli desteği veriyor.

Ayem Cemani

Ayem Cemani, Endonezya kökenli Tavuk ırkları arasındadır. Renginin tamamen siyah olması en büyük özelliklerinden bir tanesidir. Süs tavukları konusunda zengin ırk çeşitlerimizle sizleri bekliyoruz.

https://istanbulsustavuklari.com/

Kategoriler: Genel