IQOS ELEKTRONİK SİGARA ÇEŞİTLERİ NEDİR

IQOS elektronik sigara cihazı ve çeşitleri nelerdir? Markanın modellerini, kullanımı hakkında bilinmesi gerekenleri burada bulabilirsiniz. iqos sigara

IQOS Elektronik Sigara Nedir?

IQOS elektronik sigara cihazı normal sigaralarla tütünün yakılarak kullanılmasının önüne geçmiş, bu yönüyle bütün dünyada ilgi görmüş ürünlerden biridir. iqos

Merkezi Amerika’da bulunan şirket bu cihazlarla birlikte kullanılabilen, birbirinden farklı aromalara sahip kartuşlar da üretmektedir. IQOS kartuşlar tek kullanımlık birer adet olmak üzere, kutusunda 200 adet (10 paket) kartuş içerir.

IQOS 3 ve Diğer Cihaz Modelleri Hangileridir?

IQOS 3 elektronik sigara, IQOS 3 Duo adıyla da bilinmektedir. Hafif ağırlıklı, şık tasarımlı ve geliştirilmiş özellikler içeren markanın yeni cihazlarıdır. Müşteriler tarafından çok tercih edilen modelleri ise IQOS 2.4 Plus ve IQOS Solid’dir.

Elektronik sigara çeşitleri arasında dünyada yaygın olarak kullanılan IQOS modellerinin maviden beyaza pek çok göz alıcı rengi bulunmaktadır. Cihazlar taşınabilir şarj kablolarıyla her ortamda kolayca şarj edilebilir.

Temizleme ihtiyacı olmayan cihazlarda kartuş doldurmaya gerek duyulmaz. Kullanılan kartuş çıkarılır ve yerine yenisi takılır. Elektronik sigara kartuş çeşitleri rakipmarketing.com üzerinden satışa sunulmaktadır.

Uygun Fiyatlı IQOS Elektronik Sigara ve Ucuz IQOS Heets Çeşitleri

Uygun fiyatlı elektronik sigara IQOS resmi internet sitemizden temin edilebilmektedir. Tütünü yakmadan, yalnızca ısıtarak hoş aromasını size hissettiren cihazların kartuş modelleri de ürün kataloğumuzda bulunmaktadır.

IQOS Elektronik sigara cihazları kapınıza kadar markaya ait kutusuyla gönderilir.

Kategoriler: Genel