Kalıcı Makyaj Eğitimi

Kalıcı makyaj eğitimi söz konusu olduğunda birçok uygulama da başarıyla sonuçlanmaktadır. Özellikle kaş makyajı bu konuda önemlidir.

 Güzellik uzmanılıgı kursu son yıllarda birçok kişinin tercihi haline geldi. Kaş ve eyeliner uygulamasının yanı sıra dudak için de kalıcı makyaj popüler hale geldi. Bu eğitimlerin başarıyla sonuçlanmasını sağlayan ve alanında uzman olan firmamız estetisyenler yetiştirmek için oldukça nitelikli bir eğitim vermektedir. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı bir kursta eğitim almak isteyen adaylar bu şekilde meslek sahibi olma imkanına ulaşmaktadır.

Profesyonel kalıcı makyaj eğitimi başta olmak üzere; güzellik uzmanlığı, protez tırnak eğitimi, 3 D ipek kirpik eğitim, microblading ve el ayak bakımı eğitimleriyle son derece iyi bir görünüme kavuşmanız mümkün olacaktır.

Kalıcı Makyaj Uygulamaları

Derma pigmentasyon eğitimleri sonucu hatalı yapılan uygulamaların düzeltilmesini sağlayan çok sayıda işlem söz konusu olmaktadır. Ciltteki renk tonu eşitsizlikleri ve kalıcı makyaj hataları gibi durumlarda onarım yapılması hususunda da eğitim verilmektedir. kalıcımakyaj eğitimi gibi konularda çözüm bulmanızı sağlayacak birçok uygulama için ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Hem uygulama yaptırmak hem de eğitim almak isteyenler için Sevgi Önel kursuna kayıt yaptırarak hayata daha güzel bakabilirsiniz. Cilt bakımında en temel uygulamaları gerçekleştirecek olan yetenekler kazanmak için ayrıcalıklı bir eğitim alabilirsiniz. Üstelik çok sayıda farklı seçeneği değerlendirmek istediğinizde kendi yerinizi açmak ya da freelance çalışmak için de harekete geçebilirsiniz.

Kişisel Bakım Eğitimleri

Bakanlıktan alacağınız diplomanızla birçok eğitim alabilirsiniz. Özellikle kişisel bakım eğitimleri söz konusu olduğunda sertifikalı bir ürün almanın birçok avantajını yaşayabilirsiniz. Eğitim konusunda çözüm arayanlar sertifikalarının tüm dünyada geçerli olduğu Sibel Öngel akademiden MEB onaylı diploma alabilir. Kişisel bakım konusunda çözüm bulmanız gerektiğinde de bu merkezi ziyaret ederek, ihtiyacınız olan uygulamaları yaptırabilirsiniz.

Uygulama Fiyatları

Güzellik uzmanlığı eğitimi, son derece kabul edilebilir fiyatlarla verilmektedir. Merkezde yapılan uygulamalar da oldukça ekonomiktir. Kursiyerler hem eğitim alma hem de uygulama yapabilme şansına sahip olacaktır. Bu da eğitimin pratik ve teorik kısmının eksiksiz olarak gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Kategoriler: Genel