ISO Danışmanlığı

Belge ve ISO danışmanlığı için profesyonel destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Belgelendirme süreçlerinde sizlere en iyi desteği verebiliriz.

Eğitim ve danışmanlık alanında desteğimiz sürüyor. ISO 9001 Kalite Yönetim standartlarının başarılı bir şekilde uygulanması için çalışıyoruz. Uluslararası kabul gören en iyi uygulama tekniklerini tecrübe edinmenize yardımcı oluyoruz. Verilen eğitimler sayesinde tetkik tecrübenizi ISO 9001’e uyumlu yapabilirsiniz. Firmamız uluslararası akreditasyon kurallarına titizlikle uymaktadır. Yönetim sistemimizden ödün vermeden sektörde lider kuruluşlardan bir tanesiyiz. Uzun süredir hizmet veren firmamız küreselleşen dünyada adından söz ettiriyor.

Belgelendirme konusunda her ölçekte firmaya destek veriyoruz. ISO 9001 Danışmanlığı ve diğer hizmetlere sitemizden erişebilirsiniz. ISO 9001 belgesi almayı düşünen firmalara bu konuda yardımcı olabiliriz.

ISO 45001 Danışmanlık Hizmeti

ISO 45001 standardının ana yapısı, ISO 9001’ uyumlu olarak hazırlandı. Bu standartta işletmelerin çalışma ortamı risklerini düşürmek için gerekli önlemler alınır. Küçük işletmelerde ISO 45001 standardı, iş sağlığı ve güvenliğinde sadece bir kişinin sorumlu olmasına imkan vermektedir. Belgelendirme konusunda profesyonel destek için bizleri hemen arayabilirsiniz.

www.eradanismanlik.com

Kategoriler: Genel