Geleceğe Işık Tutan Öğretmenler

Geçmişi çok eskiye dayanan Cilavuz köy enstitüsü sunmuş olduğu kaliteli ve güvenilir eğitim hizmetleri ile çok sayıda mezun vermiştir.

Her zaman geleceğe ışık tutacak yeni ve genç öğretmenlerin yetiştirilmesine ön ayak olan köy enstitüsü yapmış olduğu başarılar ile her yerde konuşulmaktadır. Okumayan çocuk kalmasın diye çok uzun yıllar çalışan ve çaba gösteren enstitümüz köy çocuklarına birer umut olmuştur. Bu umut sayesinde çok daha kısa sürede çok fazla mezun vererek yeni öğretmenler yetiştirilmesine yardımcı olan profesyonel öğretmenler olmuşlardır.

Anadolu’nun sesi olarak her zaman her konuda başarıya imzasını atan enstitüye olan ilgi her geçen gün daha da artmaktadır. Ülkemizin kalkınması ve çocukların daha iyi yerlere gelmesine yardımcı olmak için çalışmalara ara vermeden devam edilmektedir. Bozkırda yeşerecek filizlere can suyu vermek için çok fazla çaba gösteren köy enstitüleri her geçen gün kendi alanlarında daha fazla gelişmektedir. Çağdaş ve aydınlık bir gelecek için ülkemizin kalkınması için enstitümüz en son sistem teknolojik alışmalarına devam etmektedir.

www.cilavuz.org

Kategoriler: Genel