Bilişim Eğitim Merkezi İle Bilgisayar Kursu

Bilişim Eğitim Merkezi, 1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuş en iyi bilgisayar kursudur. Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir. Bilişim Eğitim Merkezi; 20 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur. Bilişim teknolojileri eğitimleri veren kurumlar arasında Microsoft’un en üst düzey yetkili eğitim merkezi ünvanına sahip eğitim kurumu olan Bilişim Eğitim Merkezi; tamamı saha deneyimli olan Türkiye’nin en kaliteli eğitmen kadrosuna sahip olan bilgisayar kursudur.

Bu yönüyle tüm bu teknik alanda öğrenim gören veya çalışmakta olan mühendis, mimar, tasarımcı, tekniker ve teknisyenlerin eğitim merkezi haline gelmiştir. Autodesk yetkili eğitim merkezi olmanın yanı sıra autocad gibi yazılımların profesyonel eğitimlerini veren en iyi bilgisayar kursudur..

Bilişimin temellerini, bilgisayar ağlarının tasarımını, kurulmasını, bakımını ve ileri düzeyde uzmanlık konularını öğretme amacıyla verilen kurs, katılımcılarını uluslararası geçerliliği olan CCNA sertifikasyonlarına hazırlamaktadır. Cisco eğitimini tamamlayan ve mesleğin gerektirdiği yeterlikleri kazananlar, kamu ve özel sektördeki kurumların bilgi işlem birimlerinde, sektördeki ulusal ya da uluslararası büyük ve küçük ölçekli firmalarda çalışabilirler.

SolidWorks üretime yönelik olarak 3 Boyutlu katı model tasarlanmasına, tasarlanan parçaların montajı, simülasyonu ve analizlerine olanak tanıyan bir CAD/CAM yazılımıdır. Mesele aşağıdaki sektörler başta olmak üzere CAD/CAM talebi olan birçok sektörde çalışan bireyler katılabilir. Endüstriyel Tasarımcılar, Makine Mühendisleri/Teknisyenleri, Endüstri Mühendisleri, Gemi İnşa sektörü, Uçak üretimi ve otomotiv gibi bir çok sektörde güçlü destek sağlayabilen bir programdır.

Ankara içinde Modernleşme sürecinde şirketler için büyük önem taşıyan teknoloji ve internetin etkileri, her sektörde olduğu gibi eğitim sektöründe görülebiliyor. Günümüzde birçok meslek dalında üniversite diplomasının yanı sıra mesleki yazılımlarıda etkin bir şekilde kullanmak gerekmektedir. Üniversiteyi bitirmek gereklidir fakat yeterli değildir. Türkiye’nin en iyi bilgisayar kursu olan Bilişim Eğitim Merkezi, tasarım alanında çalışan profesyoneller için geliştirilmiş; Şekil ve Web Tasarım Kursu eğitimlerinde uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Bilgi teknolojileri çatısı altında alınabilecek eğitimler çeşitlilik gösteriyor. Web ve grafik tasarımcılığından yazılım geliştiriciliğe, sistem ve ağ uzmanlığından bilgi yönetimi uzmanlığına kadar geniş bir yelpaze söz konusudur. Uzmanlaşmak istediğiniz alanı seçmeden önce iyi araştırma yapmanız gerekir. Bilişim Eğitim Merkezi, size iş hayatınızda başarı merdivenleri emin adımlarla tırmanacağınız Grafik Tasarım Kursu ve iyileştirme ile iş hayatında hep zirvede olabilirsiniz.

Gafik tasarım sürecinden, baskı aşamasına kadar çalışmaların detayları ve işin püf noktası profesyonel eğitmenlerimiz tarafından sizlere aktarılacak ve çalışma hayatına acemilik çekmeden başlama fırsatını yakalayacaksınız

Ankara Bilişim Eğitim Merkezi olarak, amacımız sadece eğitim sağlamak değil, bireylere kariyerlerini nasıl şekillendirebilecekleri konusunda da bilgiler vermektir. Uzmanlaşmak isteyebileceğiniz branşlar hakkında size ayrıntılı bilgi verebilir, gerekirse bu alanlarda eğitim almış ve kariyerine başlamış kişilerle görüşmenizi sağlayarak yardımcı olabiliriz. Karar vermeden önce sektörde çalışan profesyonellerden özellikle Ankara bölgesinde bilgi almak sizin için büyük bir avantaj olacaktır. Gireceğiniz yolun hayatınızın geri kalanını şekillendireceğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

İş hayatına hazırlıyor ve özgeçmişinizin olmazsa olmaz parçası olan programlarını en güncel eğitim müfredatı ile öğretiyor, raporlamaya yönelik olarak excel tablolarının hazırlanması ve düzenlenmesi ile ilgili formül ve fonksiyonlar öğreneceksiniz. Excel eğitimi ile iş organizasyonlarını daha iyi yönetebilmeyi, yetenek ve yeterliliğini geliştirmeyi, bilgi verimlilik ve üretkenlik artışı sağlamayı isteyenler için vazgeçilmez bir eğitimdir.

Programının amacı, eğitimini tamamlayan katılımcıların tüm sektörlerdeki firmaların bilgi işlem departmanlarında ya da bilişim sektöründeki firmaların çeşitli departmanlarında sistem ve network alanında çalışabilecek duruma gelmesini sağlamaktır. Sistem kursu programını tamamlayan kişiler, küçük ve orta ölçekli networkların projelendirilmesi, kurulması, performanslı ve güvenli şekilde çeliştirilmesi konusunda uzmanlaşır ve eğitimini aldığı son teknoloji sayesinde problemlere etkin çözümler geliştirebilir.

Bunun  sayesinde, çizimlerinizde zamandan kazanarak hayal ettiklerinizi tasarımlarınıza özgürce yansıtabilirsiniz. Revit ‘in dünyanın bir numaralı CAD yazılımları üreticisi olan Autodesk firmasının bir ürünü olması, diğer pek çok Autodesk yazılımı ile entegreli çalışabilmesine olanak sağlar. Mimari tasarım alanında özelleşmiş bir program olan Revit ile projelendirme ve görselleştirme yapabilmek, katılımcıları kendi branşlarında aranan kişiler haline getirecektir.

Günümüzde artık mobil uygulamaların son derece önem kazanmış olması, bir çok yazılım uzmanının bu alana girmesini gerektiriyor. X sayesinde, mevcut C# bilginizi en efektif şekilde kullanarak, istediğiniz herhangi bir uygulamayı istediğiniz platforma geliştirebilen bir native mobil yazılım geliştiricisi olabilirsiniz.

Bunun şirketlerin IT departmanlarında yazılım geliştirici, programcı, analist, test uzmanı gibi ünvanlarla kariyer planlayanların özellikle alması gereken bir eğitim programıdır. Kendi sektörlerinde şirketlerinin iş akışlarını yönetebilerek aranan eleman olmak isteyen mühendislik, işletme, enformatik vb bölümlerde okuyan üniversite öğrencilerin vazgeçilmez eğitim programıdır.

Uzmanlık bilişim sektöründe Web Yazılımı tarafında kendisini geliştirmek isteyen kişilerin kendisini geliştirerek, sektöre kazandırılması prensibini esas almaktadır.

Kursiyerlerimiz 3D alarak Mimarlık, inşaat, Mobilya, Fuar standı ve diğer tasarım alanlarında nesneleri 3 boyutlu olarak modelleme, malzeme atama, ışıklarla aydınlatma, kaliteli render alma, animasyon oluşturma yeteneği kazanırlar. Bu sayede 3 boyutlu foto gerçekçi sunumlar hazırlayabilirler.

Genel  eğitim almak isteyen kursiyerler ilk olarak, Bilişim Eğitim Grubu (BEG) tarafından geliştirilen ve mucidi olduğumuz CATX – User Adaptive Testing System ( Kullanıcı Uyumlu Test Uygulama Sistemi) ile profesyonel eğitim danışmanlarımız tarafından Seviye Tespit Sınavına (STS) tabi tutulur. CATX – User Adaptive Testing System öğrenci adayının dil yeterliliğini sağlıklı ölçebilmek için farklı kategori ve soru zorluklarına tabi tutarak, en etkin sonucu elde eder. Böylece öğrenci adayının gramer ve kelime bilgi düzeyi konuşma becerilerinin seviyesine göre, konuşma seviyesinin uygun olduğu gruba ataması yapılır.

Bilişim Eğitim Merkezi; kariyerlerine kendi elleriyle yön vermek isteyen bireyler için uzkatran hizmeti vermektedir. Çağın gerekliliklerinin farkında olan Bilişim Eğitim Merkezi, hiçbir şubeye gitmeye gerek olmaksızın kişinin istediği yerden bağlanarak öğrenimini sürdürebileceği uzaktan canlı eğitim vermektedir. İnternet ve akıllı telefon ya da bilgisayarın yeterli olduğu uzaktan canlı eğitimlerde kişi; dilediği eğitimi uzaktan canlı olarak alabiliyor. evrak, İngilizce Eğitimi gibi birçok eğitimi uzaktan canlı olarak alabilirsiniz.

ads katılarak web sitenizin tanıtımını yaparak kolay ulaşılabilir olmasını sağlayabilirsiniz! Günümüzde web üzerinden yapmış olduğunuz reklamlar ile hedef kitlenizi büyütebilirsiniz! Google Adwords eğitimi tam da bunu yapmanızı sağlayacaktır. Google Adwords eğitimi ile internet reklamcılığını kolayca öğrenip web siteniz üzerinde uygulamalar yapabilirsiniz!

Günümüzde, her alanda olduğu gibi pazarlama dünyasında da “Dijital”, gelenekselin yerini almaya başladı. Yöneticiler yeni jenerasyon dijital terimlerine hakim olmayı, gençler ise kariyerlerinde bir adım öne geçmek için dijital pazarlama konusunda donanım sahibi olmak istemektedirler.

Pazarlama departmanının gelişen teknoloji ile birlikte dijital dünyada da faaliyetleri hız kazanmış ve “Dijital Pazarlama Uzmanı” unvanı ile görev yapacak personel açığının olduğu ortaya çıkmıştır. Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi ile mobil uygulamalardan internete, e-posta’dan SMS’e, mailing, metin ve görsellerine kadar birçok sürece hakim, teknolojiyi takip ederek Google Reklam Yapısını etkin kullanan uzmanlar yetiştirmek üzere hazırlanmış çok kapsamlı bir eğitim programdır. Digital bilginizi Dijital Pazarlama Eğitimi ile geliştirin. dijital, şu anda aktif olarak sektörde Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalışan ve geçmişten bu güne bir çok proje içerisinde bulunmuş eğitmen tarafından sunulmaktadır. Kapsamlı ve çok ilgi gören Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi ve Dijital Pazarlama Eğitimi ile kendinizi ve işinizi nasıl büyüteceğinizi öğrenin.

Özellikle yeni bir meslek edinmek isteyen kişilere öneriyoruz. Google SEO konusunda kendinizi yetiştirin, günümüzün ve geleceğin mesleğini seçin. SEO eğitiminin amacı, arama motorlarından en etkili şekilde yararlanmanızı sağlamaktır. Doğru uygulanmış bir SEO ile arama motorlarında üst sıralara yerleşebilir, daha çok ve daha doğru kullanıcıya ulaşıp internette rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Marka bilinirliğinizi artıracak bu eğitim sonunda reklam dünyasının son dönemlerdeki en popüler uygulamasına hakim olacaksınız

Markalar ve kurumların dijital dünyada tanıtımını yapacak, online itibarını koruyup geliştirecek  sosyal medyada kriz yönetmenizi ve dijital pazarlamada başarı yakalamanızı hedefler. Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi programı sayesinde Sosyal Medya alanında kariyer hedefi olanlar ilgili alanlara hakim olacak, yöneticiler ve şirket sahipleri ise dijital alanlarda denetleme bilgisine erişeceklerdir.

Günümüzün gelişen beğeni dünyasında önem kazanan ve yaşam şartlarının getirdiği uzun saatler geçirdiğimiz iç mekanın tasarımı artık aranan bir değerdir. Tek düze olanın yerini öznelliğin almasıyla mekan düzenlemede uzmanlara daha çok ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. İşte bu noktada Bilişim Eğitim Merkezi bu mesleki ihtiyacı karşılayacak bireyler yetiştirmeyi amaçlayan ders içerikleriyle İç  ile sizlere ve sektöre çözüm sunmaktadır. İç Mimari ve Dekorasyon Eğitimi meslek edindirme amaçlı tam zamanlı bir bölümdür.

Zamanın öneminin farkında olan Bilişim Eğitim Merkezi, iş toplantısı ve eğitim için vakit kaybetmek yerine, İstanbul ve Anadolu Yakası’nın kalbinde; Kadıköy, Bahariye’de yer alan; Asya ve Avrupa kıtasından her türlü toplu taşıma imkanıyla ulaşımın mümkün olduğu merkezi tesisini, Kiralık Toplantı Salonu arayanların hizmetine sunuyor. İnsanların eğitim alırken bulundukları ortamdaki konforlarına ilişkin hizmet gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını önceden belirleyerek, akıllı bina özelliklerini taşıyan, özgün tasarımlı binasında bulunan akıllı sınıflarını, toplantı ve eğitim düzenlemek isteyen tüm kurumlara açıyor. Sizde Sınıf Kiralama fırsatından yararlanabilir, verimli toplantılarla iş hayatında zirveye ulaşabilirsiniz.

Çağımızın çağdaş eğitim anlayışıyla hizmetini sürdüren “Bilişim Eğitim Merkezi”; bir defa satın alınıp hayat boyu tekrar tekrar kullanılan tek kavram olan eğitimi; yaşam standardı haline dönüştüren firmalar için çok avantajlı fırsatlar sunuyor. Kurulduğu günden bugüne on binlerce kişiye verdiği eğitimlerle sektörün en deneyimli ve başarılı eğitim kurumları arasında en önde yer alan Bilişim Eğitim Merkezi’nin Kurumsal Eğitimleri göz dolduruyor.

Microsoft, Cisco, Adobe, Autodesk olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, gibi uluslararası dev yazılım firmalarının Türkiye’deki Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vererek, sektörün en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumu konumunda olan Bilişim Eğitim Merkezi’nin kurumlara özel olarak hazırladığı eğitim ayrıcalıklarından yararlanan firmalar arasına sizde hemen katılın!

Java, uygulama ve oyun gibi internet dünyasında sıkça kullandığımız birçok eklentinin ve programın oluşturulmasını sağlayan bir yazılım programlama dilidir. Java programlama dilinin özelliklerine hakim olarak ileri seviyede birçok program oluşturulabilirken Java Sun Sertifikasyonuna da hazırlık yapabilirsiniz. eğiti, yazılım ve uygulama geliştirmek isteyenler, Java programlama diline ilgi duyanlar ile ileri seviyede program geliştirmek isteyenler katılmalıdır. Java programlama dili daha çok profesyonel firmalarda tercih edilmektedir. Java bilen yazılımcılar, sektördeki rakiplerine göre çok daha iyi kazanç elde etmektedirler. Java Kursu ile ,Java Sertifikasyon sınavlarına hazırlanacak ve yeterliliğinizi uzmanlık statüsüne taşıma fırsatı bulacaksınız.

insan  ile; İşletme yönetiminin stratejik ortağı konumuna gelen İnsan Kaynakları departmanları için nitelikli insan kaynağı uzmanları yetiştirilmesi, aynı zamanda katılımcının gelişimini ve değerini artırarak İK alanında profesyonelleşmesi hedeflenmektedir. İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi ile İnsan Kaynakları fonksiyonlarının şirket yönetimindeki öneminden, süreçlerin detaylarına kadar uygulamalı olarak öğrenme imkanı ve bu bilgileri iş hayatında uygulayabilecek temel beceri ve yetkinliğe sahip olacaksınız.

bunun yaz okulu programında 7-14 yaş arası öğrencileri dijital becerilerle donatılarak yetiştirerek, oynayarak öğretmek amaçlı robotik ve kodlama eğitimleri verilmektedir. Çocuklarımızın teknoloji tüketen değil üreten nesiller olarak yetişmesini istiyoruz. Bu anlamda çocuklarımızı Bilişim Junior Eğitimleri ile eğlenerek öğrenmelerini sağlıyoruz.

kooo çocuklara matematik, bilim, problem çözme, takım çalışması, proje bazlı düşünme, yaratıcı sanatlar ve daha pek çok alanda beceri kazandırıyor. Çocuklar her şeyden önce algoritmik ve tasarım odaklı düşünebilmeyi keşfediyor. Kodlama eğitimi sunduğu temel faydaların yanı sıra çocukların yeteneklerini de geliştirmelerine fayda sağlıyor.

Öğrencilerimiz  ile problem çözme becerilerini kullanıp, akış diyagramları hazırlayarak çalışan robot tasarımları için mantıksal düşünme becerilerini harekete geçirmeyi öğrenirler. Bu kazanımlarla analitik düşünme becerilerini geliştiren çocuklarımız, üretken ve keyifli zaman geçirmiş olurlar. Becerilerin gelişimiyle beraber, üretme ve buluş yapma duygularının pekiştirilmesini sağlamaktadır. Robotik Eğitimleri çocuklarda “ben bir ürün ortaya koyabiliyorum” özgüveni ve heyecanını kazandırarak yeteneklerinin farkına varmasını sağlamaktadır.

Öğrencilerimiz, hayal güçlerini kullanarak insana benzeyen karakterler üretebilir, tamamen kendi yaratıcılıklarını kullanarak uzman eğitmenlerimiz eşliğinde yapılmaktadır. Örneğin; öğrencilerimiz fantastik bir film için gereken uzaylı karakteri ya da uzay gemisini, 3D Modelleme teknolojisi sayesinde oluşturup, 3D baskı teknikleriyle de üç boyutlu hale getirirler. İleride mimari veya tasarım alanlarında kariyer yapmak isteyebilecek ya da tamamen hobi edinmek ve eğlenmek için derslerimize katılan çocuklarımız hem çok keyifli zaman geçirmekte hem de üretmenin tadına varmaktadırlar.

Kategoriler: Uncategorized