Cam Balkonda Kalite

Ankara Cam Balkon sistemleriyle cam balkonlar evinize dahil oluyor ve şık görünümleriyle mekanlara fark katıyor.

Ankara cam balkon sistemleri son derece şık görünümleriyle şehrin ışıklarını evinize yerleştirmenizi sağlayacak. Cam balkonlar her zamankinden daha moda ve konutlarda sıklıkla bulunuyor. Güvenlik ve estetik için cam korkuluk, inşaatçıların ve mimarların müttefiki haline geldi. Gerçek bir  koruyucu bariyer olan balkonlar için cam korkuluk , cephenin tasarımını ve estetiğini korurken düşmelere karşı korur.

Optimum Şeffaflık

Cam Balkon optimum şeffaflık sağlar. Binanın diğer mimari unsurlarına yer açmak için ustaca kaybolurlar. Temperli lamine cam paneller, maksimum güvenliğin yanı sıra engelsiz bir görüş sağlar. Ofset levhanın burnuna yerleştirilen profillerine ek olarak, ayrıca görüşü engellememek ve minimalist bir görünüm elde etmek mümkündür. Bonus olarak, birçok cam eleman sayesinde bina bol miktarda doğal ışıktan yararlanır. Opal cam rüzgarlıklar sayesinde mahremiyet korunur.

Dış Mekan Cam Korkuluk

Bu kurulum aynı zamanda her balkonu ayıran opal cam rüzgarlıklardan oluşmaktadır. Ayrıca lamine camlarımızı hidrofobik ayırıcılar kullanarak monte ediyoruz. Bunlar, cama neme karşı büyük direnç sağlar. Daha sonra zamanla delaminasyon riski olmadan dış mekana veya nemli bir ortama kurulabilirler. Cam Balkon Ankara kentimizde eksiksiz br hizmet vermektedir.

Kategoriler: Genel